אודות מועדון השבבים

מועדון השבבים הישראלי הוקם במטרה לאפשר למנהלי חברות בתעשיית האלקטרוניקה בישראל להיפגש במסגרת קבועה בה יוכלו להחליף דעות, להתעדכן בנעשה בתעשייה ואף ללמוד איש מניסיונו של רעיהו. הצורך במקום מפגש בא מהתעשייה והוא חשוב במיוחד בתקופה זו המציבה אתגרים טכנולוגים וכלכליים לחברות השבבים הצעירות. חברות אלה נאלצות למצוא פתרונות יצירתיים ומודלים פיננסים חדשים בכדי להתמודד עם הגידול הניכר בעלויות התכנון והיצור.
 
מועדון השבבים הישראלי הינו מועדון היחיד המאפשר למנכ"לים ובכירים מתעשיית ההייטק להיפגש על בסיס קבוע. המועדון מקיים מפגשים רבעוניים. בכל מפגש משתתפים כ- 200 מנהלים בכירים המקיימים דיונים קונסטרוקטיביים על האתגרים המקצועיים עמם הם מתמודדים במהלך עבודתם. כמו כן, משמש המועדון כפלטפורמה שמטרתה לספק לבכירי התעשייה עדכונים בחידושים והמגמות המרכזיים בתעשייה כמו גם להיפגש עם בכירים מהצמרת הפוליטית והכלכלית של מדינת ישראל.

כאמור, המועדון מקיים ארבעה מפגשים רבעונים בשנה. כל מפגש מתחיל בשעה 18:30 עם מפגש נטוורקינג וכיבוד. בשעה 19:30 מתחילות ההרצאות והפנלים המותאמים לנושא המפגש. המפגשים מסתיימים בסביבות השעה 21:30 עם קפה ועוגה.

במהלך השנה נשלחות הודעות עדכון על המתרחש בתעשייה ועל פעילויות יעודיות לכל חברי המועדון. לקראת כל מפגש, נשלחות הזמנות לכ-5,000 מנכ"לים ובכירים בתעשיית ההייטק הישראלית.

ההשתתפות במפגשי המועדון מיועדת בעיקר לחברים אשר שילמו דמי חבר שנתיים. ניתן להירשם למפגש אחד כדי להתרשם ממפגשי המועדון לאלו שטרם ביקרו בו בעבר.

עבור לתוכן העמוד